Co ma obiad do podwyżki?

Czy to w jaki sposób się odżywiamy może mieć jakikolwiek wpływ na to jak wygląda nasze życie zawodowe? To co jemy nie tylko ma wpływ na to, jak wygląda nasza praca, ale też jest kluczowym składnikiem naszego sukcesu lub porażki. Ponieważ za tym, czy odnosimy sukcesy życiowe, czy nasza kariera się rozwija, czy może stoi w miejscu stoi nasz mózg.

Jego płynność działania, zdolność do podejmowania decyzji, a także odwaga niezbędna do pewnych ruchów, czy wymagana w niektórych dziedzinach kreatywność są tym , co stanowi o naszym rozwoju. To czy nasza kariera potoczy się tak, jak to sobie założyliśmy lub tak jak oczekują tego od nas nasi przełożeni, zależy od nas i naszej gotowości do prawidłowych działań. Jednak by mózg i ciało mogły współpracować w celu wspólnego osiągnięcia sukcesu, niezbędna jest im jedna rzecz. Doskonała kondycja i zdrowie. Zarówno nasze organy jak i nasze całe ciało muszą być gotowe, aby osiągać sukcesy jakich pragniemy.

Aby to wszystko było możliwe, należy spojrzeć na to, skąd mamy mieć wszystko to, czego potrzeba nam do osiągnięcia sukcesu. A wszystko zaczyna się właśnie na talerzu. To odpowiednia, dobrze zbilansowana, bogata we wszystkie niezbędne składniki dieta, pozwala nam dostarczyć do organizmu pokłady energii, kreatywności i chłonności wiedzy. To jak bardzo jesteśmy podatni na sukces jest ściśle skorelowane z tym, jak dobrze odżywione jest nasze ciało, a co za tym idzie, nasz mózg. Nie bójmy się zatem stwierdzenia, że wszystko zaczyna się na talerzu.

Więcej na temat diety: https://altruismonline.com/pl/alkohol-a-dieta/