Gdzie grać w Polsce legalnie?

Czy na Polskiej, legalnej bukmacherce można zarobić?

Dla większości osób niezwiązanych na co dzień z bukmacherką, ta branża wydaje się wyłącznie uzależniającym hazardem. Ale wprawieni typerzy, którzy od wielu lat znają środowisko, twierdzą, że na obstawianiu wyników można zarobić. I nie chodzi tu bynajmniej o jednorazowy szczęśliwy traf, lecz o regularne i cykliczne zyski, które w skali miesięcznej przewyższają znacznie oprocentowanie z lokat bankowych. W jaki sposób jest to osiągalne?

Poszukiwanie pomyłki

Za szyldami legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich kryją się biura analityczne. Zadaniem analityków jest ustalanie kursów  możliwych do obstawienia zdarzeń w taki sposób, by obstawiający się pomylił. Ale biorąc pod uwagę liczbę dostępnych typów, nie sposób się domyśleć, że nawet największy bukmacher nie jest w stanie przewidzieć wszystkich spotkań i wydarzeń. Zwłaszcza jeśli dotyczą one mniej popularnych lig i sportów. Wtedy niezbędna okazuje się wiedza z terenu lokalnego, znajomość historii i języka obcego z danego terenu. Dlatego pierwszym krokiem do zarabiana na bukmacherce jest wyszukiwanie kursów niekorzystnych dla bukmachera, które na pierwszy rzut oka znawcy wyglądają na niezgodne z rzeczywistością. Konsekwentne zarabianie na wartościowych dla gracza zakładach wymaga sporo pracy analitycznej. Aby przyniosła ona faktyczny zarobek wymagane jest żmudne poszukiwanie kursów. Dobrą opcją jest zaangażowania na kilku zakładach (bo z pośród np. 4-5 zakładów, jest większa szansa, że któryś bukmacher coś przeoczył i pomylił się w ustalaniu kursu).

Połączenie

Osiągnięcie faktycznego przychodu z typowania spotkań wymaga kombinacji zdolności analitycznych i intuicji w danym sporcie. Zyskowne typowanie oznacza liczenie. Zaawansowani gracze często sami tworzą algorytmy typowania. Jednak na niewiele to się zdaje bez zorientowanie w danej dyscyplinie sportu, którą chcemy obstawiać. W drugą stronę również, nawet obszerna wiedza o obstawianym wydarzeniu nie pozwoli zarobić, jeśli nie obliczymy ryzyka i prawdopodobieństwa powodzenia.

Na stronie branżowej bukmacherinternetowy.pl znajdują się aktualne informacje na temat obstawiania.