Jak powinno wyglądać konto osobiste w 2019 roku?

Konta osobiste to podstawowe produkty banków na całym świecie, skutkiem czego banki coraz bardziej starają się przygotowywać oferty, które przekonają nas do siebie. Jak wiadomo, kiedy mamy już konto bankowe z którym mocno się zżyjemy, prawdopodobieństwo wzięcia kolejnej usługi czy produktu w danym banku jest tylko kwestią czasu.

Konta osobiste w 2019 nie przeżyją raczej wielkiej rewolucji jeśli chodzi o nasz kraj, jednakże często nowe oferty które widzimy na rynku znacząco się zmieniają na naszą korzyść. Pod tym względem warto więc sprawdzić, które konta osobiste w 2019 roku wypadają najlepiej.

Co wpływa na zadowalający czynnik użytku z konta?

Z pewnością opłaty. Im mniej opłat mamy, tym chętniej wybieramy dane konto. Skutkiem tego najwięcej kont zakładanych jest w bankach, które biorą za prowadzenie i użytkowanie na co dzień naszego konta najmniejsze kwoty. Dodatkowym plusem jest fakt, że często banki do swojej oferty dokładają benefity o których mowa będzie poniżej.

Benefity mają na celu przyciągnięcie bez względu na ofertę bankową do siebie. Jest wiele prób przekupienia potencjalnego klienta do swojej oferty. Niektóre banki za założenie i prowadzenie konta oddają specjalne vounchery w sklepach, natomiast inne gratyfikują po pewnym czasie użytkowania konta konkretnymi sumami, które są nam wypłacane właśnie na nasze konto. Im więcej chcemy jednak zyskać, tym więcej musimy zrobić, aby bank docenił nasze starania i nas odpowiednio gratyfikował.

Które konto osobiste jest aktualnie najlepsze?

Na to pytanie nie odpowiemy my, natomiast my odsyłamy do ciekawej i co najważniejsze świeżej publikacji dotyczącej kont bankowych. Na stronie internetowej http://poradnik-finansowy.pl/wybrac-konto-osobiste/ znajdziemy wszystkie aktualne zestawienia kont pod względem kosztów i benefitów, które możemy otrzymać od poszczególnych banków, za założenie i prowadzenie swojego konta.