Odkurzacze kolumnowe

Usuwanie zabrudzeń, kurzu oraz okruchów z dywanów nie należy do najprostszych zadań. W wyniku częstej eksploatacji powierzchnie te ciężko doczyścić. W trosce o zapewnienie odbiorcom takiej możliwości firma Cleantec oferuje odkurzacze kolumnowe. Firma, dzięki współpracy z renomowanymi producentami na rynku jest w stanie zagwarantować najskuteczniejszy asortyment. Długoletnie doświadczenie, a także stała współpraca z klientami pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w trakcie zakupu. Wszystkie produkty budujące ofertę wykonane są z solidnego materiału odpornego na uszkodzenia. Proces produkcji odbywał się przy zachowaniu oczekiwanych standardów i norm. Odkurzacze kolumnowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, które dają gwarancje bezpieczeństwa i niezawodności. Każdy element dopracowany jest w perfekcyjny sposób, tak aby klienci mogli uzyskać satysfakcje z użyteczności i funkcjonalności. Firma Cleantec posiada w swoim asortymencie dwa następujące modele:

  • Odkurzacz kolumnowy Carpet Sweeper 22/28 – jest to model, który można znaleźć w dwóch szerokościach. Dostosowany jest do pracy na dużych powierzchniach takich jak sklepy, hola oraz sale konferencyjne. Zastosowanie osobnego silnika do szczotki sprawia, że możliwe jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z dywanów. Odbiorca podczas pracy zachowuje komfortową postawę ciała. Wykonywana czynność nie jest dzięki temu tak obciążająca i męcząca. Odkurzacz wyposażony jest w dwa silniki ssące, dzięki którym możliwe jest funkcjonowanie bez przerw
  • Odkurzacz kolumnowy Genius – dedykowany do czyszczenia wykładzin i dywanów. Sprzęt posiada specjalny filtr absolutnym , który usuwa 99,9% zanieczyszczeń o niewielkich rozmiarach. Wykorzystanie mobilnej rury z rączką pozwala na czyszczenie miejsc trudno dostępnych. Cicha praca urządzenia sprawia, że można wykorzystywać go w hotelach i szpitalach.

Zakup urządzenia to pewność przyjemnej i komfortowej pracy. Efekty w postaci porządkowanych i czystych pomieszczeń widoczne są już po pierwszy zastosowaniu. Chcąc poznać wszystkie zalety oferowanych produktów warto odwiedzić stronę internetową – https://cleantec.com.pl/odkurzacze-kolumnowe-c-15_100_86.html.