POWIĘKSZ SWÓJ SALON SPA O SAUNĘ Z PROMIENNIKAMI IR

Każdy salon SPA, który chce poszerzyć swoją ofertę rozważa różne możliwości. To bardzo często kolejne metody masażu, dodatkowe zabiegi. A co powiesz na saunę? Możesz przygotować ją niewielkim nakładem sił, a efekty będą fenomenalne!

CO WSPÓLNEGO MA PROMIENNIK ELEKTRYCZNY Z SAUNĄ?

Promiennik IR kojarzy się przede wszystkim z dogrzewaniem hal produkcyjnych albo domów. Reflektory ciepła pojawiają się też w restauracjach i ogródkach kawiarnianych. Okazuje się jednak, że ma swoje zastosowanie również w branży beauty. Promienniki IR stosowane są podczas treningów, ale też w saunach infrared. Z ich pomocą możesz do swojej oferty wprowadzić również seanse w saunie, która nie będzie generowała dużych kosztów, będzie łatwa w utrzymaniu i dostępna dla niemal wszystkich klientów.

CZYM JEST SAUNA INFRARED?

Sauna infrared to po prostu sauna na podczerwień. Pozwala ona na zażywaniem zupełnie innego rodzaju sesji. Jej działanie nie opiera się na wytwarzaniu pary, a jedynie ciepła, które przenika w głąb organizmu. Po pierwsze, nie trzeba ich przerywać, aby schłodzić ciało. Można bowiem panować nad ich temperaturą. Co ważne, jest niewiele przeciwskazań do korzystania z tego typu zabiegów SPA. Po drugie, są niemal dla każdego. Mogą korzystać z nich nastolatki, dorośli i osoby starsze. Pomagają w pozbyciu się trądziku, usunięciu toksyn z organizmu czy zgubieniu zbędnych kilogramów. Po trzecie, ma też aspekt zdrowotny. Promienie promiennika elektrycznego przenikają przez tkanki, mięśnie, stawy czy zatoki.

JAK PRZYGOTOWAĆ SAUNĘ, WYKORZYSTUJĄC PROMIENNIKI IR?

Najważniejszym zadaniem dla Ciebie jest znalezienie pomieszczenia, w którym będzie mieścić się sauna na podczerwień. Gdy już je znajdziesz, zorientuj się jak wyłożyć ją wysokiej jakości drewnem, dla największego komfortu. Możesz również zadbać o nagłośnienie, aby osoby, korzystające z seansów mogły się zrelaksować przy muzyce. Później skontaktuj się z fachowcami z irsystem.pl. Przygotują oni projekt sauny i zamontują promienniki.