Skromna suknia ślubna – jaka fryzura do takiej stylizacji?

Cała stylizacja panny młodej powinna zostać w odpowiedni sposób dopasowana. Suknia ślubna skromna, fryzura, makijaż, buty… Wszystko powinno ze sobą w odpowiedni sposób współgrać.

Dla wielu pań wybór najpiękniejszej fryzury pasującej do całej kreacji jest nie lada wyzwaniem. Skromne suknie ślubne nie przyćmiewają urody panny młodej, dlatego też nie powinno się do nich wybierać zbyt ciężkich upięć, które z pewnością zepsują cały efekt subtelności i delikatności.

Skromna sukienka ślubna na Twoją miarę

Ten rodzaj kreacji charakteryzuje się minimalizmem. Faktura zazwyczaj jest jednolita, a koronka bardzo delikatna. Dół często jest lejący. Skromne suknie ślubne nie lubią przepychu, dlatego w tym przypadku nie sprawdzą się wzorzyste tkaniny. Kobiety, które wybrały ten krój i rodzaj sukni mogą zaszaleć z dodatkami. Dobrym pomysłem będzie wybór długich kolczyków, a także błyszczącej bransoletki. W ten sposób podkreślą całą stylizację i dodadzą jej szyku. Makijaż powinien być raczej stonowany, aby nie zakryć efektu delikatności i subtelności, który większość kobiet chce osiągnąć, sięgając po ten rodzaj ubioru. Największy wybór sukien tego rodzaju można znaleźć w sklepie internetowym Suknie Boho.

Włosy upięte czy rozpuszczone?

Skromna suknia ślubna dobrze sprawdzi się w połączeniu z rozpuszczonymi włosami. Delikatne, duże fale, które będą spływać po ramionach, zachwycą wszystkich gości. Jeśli panna młoda stawia na wygodę, a więc i upięcie – powinna wybrać raczej luźną fryzurę z opadającymi, pojedynczymi kosmykami włosów. Sama ozdoba wpięta we włosy nie może być krzykliwa. W tym przypadku nadmiar kolorów zdecydowanie się nie sprawdzi. Inaczej jest z kwiatowym wiankiem, który może doskonale dopełnić całą stylizację. W tym wyjątkowym dniu warto postawić na profesjonalizm i zaufać ekspertom, którzy najlepiej doradzą pannie młodej w skomponowaniu całości.